£stawki brytyjskie

Kucharz praca Anglia 2017 (Rekrutacja w KRAKOWIE 13-14 XII)

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cała Anglia, różne lokalizacje
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: Styczeń/Luty 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 03:19

Otwarta rekrutacja dla kucharzy zdecydowanych do podjęcia pracy w Anglii od początku roku 2017. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 13-14 grudnia w Hotelu “Mercure” zlokalizowanym w Krakowie.

Kucharz / Anglia
HM Serwis Sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 6680.
Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i z za granicy. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację dla prestiżowej grupy hotelowej
The Malmaison and Hotel du Vin, posiadającej swoje hotele w całej Anglii.

Spotkanie rekrutacyjne w Hotelu Mercure w Krakowie 13.-14.12.2016.
Rozpoczęcie pracy od stycznia lub lutego 2017.

MOŻLIWE MIEJSCE PRACY:
Aberdeen, Birmingham, Brighton, Bristol, Cambridge, Cheltenham, Dundee, Edinburgh, Exeter, Glassgow, Harrogate, Leeds, Liverpool, London, Manchester, Newcastle, Oxford, Poole, Reading, Wimbledon, Winchester.

Ponad 30 STANOWISK w różnych rangach:
Commis Chef, Demi Chef, Chef de Partie, Sous Chef

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca w wybranej restauracji hotelowej The Malmaison lub Hotel du Vin na terenie Anglii.

WYMAGANIA:
– min. 1 ostatni rok doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (Junior Chef de Partie, Demi Chef, Chef de Partie, Sous Chef lub Head Chef),
– konieczna znajomość języka angielskiego przynajmniej w mowie,
– mile widziane doświadczenie w kuchni międzynarodowej,
– możliwość uzyskania 2 niezależnych referencji,
– wysyłając CV, proszę pamiętać, by było ono napisane w języku angielskim.

PRACODAWCA OFERUJE:
– praca na stałe lub na min.1 rok, rozpoczęcie od styczeń/luty 2017,
– bezpośredni brytyjski kontrakt (umowa o pracę),
– pełny etat, min. 40 godz. pracy tyg.,
– praca przez 5 dni/tyg.,
– 31 dni płatnego urlopu,
– dobre wynagrodzenie uzależnione od lokalizacji i funkcji,
– doskonałą możliwość rozwoju zawodowego w kuchni francuskiej lub fusion/modern,
– zakwaterowanie zaraz po przyjeździe na pierwsze 2 tygodnie + zaliczka na wynajem własnego dogodnego zakwaterowania na pierwszy miesiąc,
– wyżywienie w trakcie pracy,
– pomoc w trakcie przejazdu dla osób przyjeżdżających z Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV w języku angielskim
na adres e-mail:
biuro@hmserwis.pl
w temacie wiadomości proszę wpisać:
CHEF UK / KRAKOW

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

HM Serwis Sp. z o.o., licencja nr 6680
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: +48 91 484 0754

ID ogłoszenia: 4285846a73453d3e