£5,90 - 7,83/h

Kwiecień-maj 2019 sezonowa praca Anglia zbiory truskawek i malin Rugby UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rugby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień/maj 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 00:06

Mała rodzinna farma poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin. Oferta z Rugby UK aktualna od kwietnia-maja 2019.  Na miejscu zapewnione zakwaterowanie (odpłatne), zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rugby.

Wynagrodzenie: jest to praca w systemie akordowym, a w szczytowym okresie wymagana też w soboty. Stawka godzinowa wynosi:

  • 7,83 GBP/godz. – osoby powyżej 25 lat;
  • 7,38 GBP/godz. – osoby w wieku 21-24 lat;
  • 5,90 GBP/godz. – osoby w wieku 18-20 lat.

Start: kwiecień/maj.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca sezonowa przy zbiorach truskawek i malin, a także innych owoców miękkich;
  • inne prace obejmują sadzenie truskawek, plewienie chwastów oraz przycinanie malin;
  • przygotowywanie i pakowanie owoców do zamrażania;
  • do tego dochodzi również sadzenie dyń, zbieranie ich i czyszczenie;
  • wykonywanie innych prac na farmie zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane podejście do powierzonych obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy zbieraniu truskawek;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • jest to zatrudnienie dla mężczyzn, jak i kobiet.

Oferujemy:
Zapewnione zakwaterowanie w dwupokojowym karawanie, w którym znajduje się salon, łazienka i kuchnia (dostępna jest także pralka i lodówkozamrażarka), a czynsz wynosi 20 GBP od osoby na tydzień.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: http://bit.do/zbiory-uk

ID ogłoszenia: 5635c68459ab27df

2 komentarze na “Kwiecień-maj 2019 sezonowa praca Anglia zbiory truskawek i malin Rugby UK”

  1. tomaszsidorski1234567890 na 4 marca 2019 @ 15:25

    Dzień dobry nazywam się Tomasz Sidorski
    Mieszkam w miasteczku shirebrook
    Szukam pracy przy zbiorze truskawek
    Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy na farmie w Rugby
    Posiadam bardzo dobrą znajomoś języków
    Obcych
    Angielskiego , rosyjskiego , słowackiego

    Przesyłam takrze mój numer kontaktowy
    Oraz adres e-mail

    tomaszsidorski12345@gmail.com
    Tel. 07516090615

    Chciałbym dodać że posiadam cv które mogę dostarczyć e-mailem

    Dziekuje bardzo z poważaniem
    Tomasz Sidorski

  2. Witam jaki jest nr kontaktowy do ogłoszenia?