£13-16/h

Lakiernik samochodowy Anglia praca od zaraz w Corby UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.08.2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 01:15

Agencja zatrudnienia dla klienta z Corby UK poszukuje od zaraz wykwalifikowanych lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Anglii bez języka przy naprawach pojazdów.

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce (KRAZ 19767) poszukuje kandydatów na wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy dla jednej z największych brytyjskich firm motoryzacyjnych.

Lakiernik samochodowy

Poszukujemy osób o różnym poziomie kwalifikacji zawodowych do pracy w dużej firmie zajmującej się kupnem i sprzedażą samochodów marki Vauxhall (Opel) oraz BMW. Znajomość języka nie jest wymagana. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczne jest doświadczenie na podobnym stanowisku i / lub kierunkowe wykształcenie. Szukamy osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia w UK (to nie jest praca tymczasowa).

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

• Przygotowanie elementów do malowania,
• Lakierowanie (różne metody),
• Polerowanie lakieru,
• Korekta drobnych uszkodzeń lakieru,
• Weryfikacja poziomu uszkodzeń lakieru i ocena konieczności malowania / cieniowania poszczególnych elementów,
• Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników,
• Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i / lub przygotowanie zawodowe do wykonywania pracy,
• Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego,
• Schludny wygląd i godne reprezentowanie pracodawcy,
• Dbałość o powierzone narzędzia i urządzenia oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
• Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy.

Oferujemy:

• Legalną pracę na terenie Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin, na stałe.
• Wynagrodzenie 13-16 funtów/ h (w zależności od umiejętności i doświadczenia) płatne co tydzień na rachunek bankowy
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania jeszcze przed przyjazdem do UK,
• Pomoc w otwarciu rachunku bankowego w UK, pomoc w uzyskaniu numeru NIN
• Po przyjeździe zapewniamy odbiór z lotniska / autobusu.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie CV na adres mailowy krakow@smartsr.pl lub kontakt telefoniczny 502 852 485.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV (lub w innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).
Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).
Klauzula informacyjna
Administratorem Twoich danych osobowych jest SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w Krakowie, przy Al. Ferdinanda Focha 32 LU 2, 30-119 Kraków, KRS: 0000737749. Administrator jest agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ: 19767.
Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow@smartsr.pl lub telefonicznie pod numerem +48 12 427 14 60 lub pisemnie na adres wskazany powyżej.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.
Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.
Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautoma

ID ogłoszenia: 3835d3b0811f2f49