£80 GBP dziennie / 400 tygodniowo

Londyn, budownictwo oferta pracy w Anglii dla ogólnobudowlańca od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała praca
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 maja 2016 01:01

Firma remontowo-budowlana z Londynu poszukuje od zaraz pracowników ogólnobudowlanych do podjęcia pracy w Anglii w budownictwie przy zadaniach związanych z wykończeniami i remontami.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY.

Firma Werner & Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, refurbishments,office & shop fit outs). Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.

Obowiązki:

– Wszelkie prace zwiazane z budownictwem

– Drobna stolarka – 2nd fix

– prace przy instalacji stali

– pointing sciany ceglanej

– tynkowanie, murowanie

– podłogi, wylewka, prostowanie

– samodzielne wykonywanie różnych prac budowlanych

Oczekiwania:

– duże doswiadczenie w budownictwie

– doświadczenie w UK

– samodzielność, dobra organizacja pracy

– sumienność, staranność i dokladność wykonania

– entuzjazm do pracy

– częściowo własne narzędzia

– osoba kulturalna szanująca ludzi oraz odnosząca się z respektem do klientów

Oferujemy:

– pracę stabilną, na pełen etat, prowadzimy projekty również w okresie zimowym

– wynagrodzenie podstawowe zależne od jakości wykonywanej pracy – £80 / dzień, wypłata następuje z tygodniowym opóźnieniem

– mozliwość rozwoju zawodowego, przy odpowiednich umiejętnosciach oraz podejsciu do pracowników mozliwy awans na szefa budowy

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności budowlanej w Londynie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy bądź kontakt telefoniczny.

Firma: Werner and Werner Ltd.
Tel. 1: +44 (0) 2086167558
Email: hr@wernerandwerner.co.uk

źródło: londynek.net

ID ogłoszenia: 920573252c734af6