£7.25-8 GBP/h

Londyn od zaraz praca w Anglii jako opiekunka osób starszych lub Opiekun

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2015 04:11

Agencja zatrudnienia poszukuje opiekunów lub opiekunek osób starszych w Londynie. Legalna praca w Anglii od zaraz przy opiece nad seniorami, wsparciu przy prowadzeniu domu etc.

Obecnie poszukujemy osoby chętne do podjęcia pracy w Londynie w charakterze Home Care Worker. Tak więc jesteśmy dostawcami usług jak również osobiście dobieramy personel, ktory dołączy do naszego zaplecza. Jako firma brytyjska działająca na tym rynku głownie dobieraliśmy personel na terenie Wielkiej Brytanii, ale wraz z narastającą potrzebą na Opiekunów poszukujemy osób na terenie Polski, które chciałyby wyjechać i podjąć tam pracę.

Opiekunom oferujemy:
• Gwarantowane 40h tygodniowo ( możliwe nadgodziny),
• Kontrakt co najmniej roczny (w tym 4 tygodnie urlopu płatnego),
• Zagwarantowanie taniego zakwaterowanie,
• Całodobowe wsparcie managerow i kompleksową organizacje pracy,
• Przyjazną rodzinną atmosferę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie ( 7.25- 8 GBP),
• Pełne przeszkolenie do wykonywanej pracy,
• Pełne ubezpiecznie ( kontrakt brytyjski)
• Gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• Całkowity brak opłat za znalezienie pracy!!!

Obowiązki Opiekuna:
• Opieka nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi w ich własnych domach
(W zależności od Podopiecznego m.in.: pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego, mycie, czesanie, ubieranie, asystowanie w poruszaniu sie, dbanie o jego stan zdrowia, podawanie posiłków i leków, karmienie)
• Travelling between clients’ houses,
• Dbanie o dobre samopoczucie Podopiecznych,
• Pomoc w codziennych czynnościach,
• Towarzyszenie i organizowanie czasu ( spacery, prowadzenie rozmów, gry itp.),
• Proste prace domowe ( utrzymywanie porządku, robienie zakupów, gotowanie- w zależności od potrzeb),
• Stała współpraca z pracownikami biura The Link Care Nursing Agency Ltd

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenie w pracy jako Opiekun nie jest wymagane ale mile widziane
• Znajomość j. Angielskiego pozwalającą na komunikowanie się z Podopiecznymi oraz wykonywanie bieżących obowiązków, raportowania i dokumentowania,
• Wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, cierpliwości, wyrozumiałości oraz empatii,
• Sumienności, obowiązkowości i dużego poczucia odpowiedzialności,
• Dobrej organizacji własnego warsztatu pracy, jak i otoczenia Podopiecznego,
• Podzielności uwagi oraz łatwości przystosowania do zmieniającej się sytuacji,
• Mile widziane prawo jazdy,
• Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z innymi,
• Przyjazne i pozytywne nastawienie.

Opis dodatkowy:
• Nie poszukujemy pracowników sezonowych

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w charakterze Opiekunki/a wyślij swoje CV na e-mail: thelinkcare@job4u.com załączając klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 951562605abdd064

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Thelinkcare
  • Zarejestrowany od: 20 października 2015

Inne przedmioty dodane przez Thelinkcare

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Thelinkcare »