£7,50 za godzinę

Londyn praca w Anglii na magazynie odzieżowym od zaraz dla kobiety pakowanie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 maja 2016 15:42

Zatrudnimy kobietę na magazyn z odzieżą ciążową w Londynie. Anglia praca dla Polaków przy pakowaniu, prasowaniu oraz wysyłce ubrań. Podobne stanowisko mamy do zaoferowania w Chessington.

Stanowisko: magazynierka.

Lokalizacja pracy: Londyn lub Chessington, UK.

Stawka godzinowa: 7,50 GBP/h.

Początek pracy: od zaraz.

Opis stanowiska:
Pani zatrudniona na magazynie będzie odpowiedzialna za różne zadania związane z jego płynną i bezproblemową pracą. Będzie to między innymi pilnowanie porządku, kompletowanie zamówień, pakowanie ich, nadawanie przesyłek, prasowanie ubrań itp. Prace będą zlecane przez przełożonego.

Jest to pełny etat – godziny pracy 9.00 – 17.30.

Oczekiwania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia;
  • sumienność, zaangażowanie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność działania w grupie oraz samodzielnie;
  • uczciwość;
  • przywiązywanie uwagi do szczegółów.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjazne godziny pracy;
  • umowę na brytyjskich zasadach;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • różnorodne zadania na stanowisku;
  • miłe środowisko pracy.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, prosimy dzwonić pod numer 0 7595 679 315 w godzinach 8.00 – 20.00.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1019143

ID ogłoszenia: 4015729f71526691