£8,00 - 9,50 brutto

Magazynier bez języka Anglia praca w hurtowni AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 tygodnie próbne, potem stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 05:05

Hurtownia AGD z miasta Milton Keynes poszukuje od zaraz 2 magazynierów do podjęcia pracy w Anglii. Oferta dla Polaków bez znajomości języka angielskiego z 2-tygodniowym okresem próbnym. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier – order picker

Miejsce pracy: Milton Keynes

Zarobki: 8,00 – 9,50 GBP/h brutto (zależnej od doświadczenia i znajomości języka)

Start: ASAP

Liczba miejsc:  2

Zadania:
– kompletowanie zamówień na palety dla sklepów z użyciem ręcznego wózka paletowego
– rozładunek dostaw
– przygotowanie wysyłek dla klientów indywidualnych
– rozkładanie towaru w obrębie magazynu

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie i znajomość języka
– zaświadczenie o niekaralności
– dobry stan zdrowia, kondycja
– pozytywne nastawienie, bezkonfliktowość
– gotowość do szybkiego wyjazdu do Milton Keynes

Oferujemy:
– zatrudnienie na Brytyjskich warunkach za pośrednictwem agencji
– atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji
– pomoc przy formalnościach
– mieszkanie w wynajętych apartamentach (80 GBP tygodniowo potrącane z wynagrodzenia)
– możliwość dodatkowego zarobku w przypadku nadgodzin oraz zmian nocnych

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 368583e12d32e683