£9/h brutto

Magazynier hurtowni zabawek bez języka praca w Anglii od zaraz w Sheffield do stycznia 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do stycznia 2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2016 01:41

Poszukiwani magazynierzy od zaraz do tymczasowej pracy w Anglii w hurtowni zabawek z Sheffield. Oferta bez znajomości języka do stycznia 2018 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Sheffield
Zarobki: 9 GBP brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

W związku ze zbliżającym się okresem przedświątecznym hurtownia zabawek i artykułów dla dzieci poszukuje tymczasowych pracowników.

Zadania:
– rozładunek towaru
– rozkładanie asortymentu na regałach magazynowych (niskie składowanie)
– komisjonowanie
– zbieranie zamówień z użyciem skanera
– pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe minimum pół roku
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– zaświadczenie o niekaralności
– brak nałogów
– mile widziana znajomość języka
– gotowość do pracy na nadgodziny i zmiany nocne jeśli będzie taka potrzeba
– atutem będą uprawnienia na wózki jezdniowe

Oferujemy:
– zatrudnienia za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– zakwaterowanie zapewnione odpłatnie (70 GBP tygodniowo)
– pomagamy z formalnościami na miejscu
– wypłata w formie tygodniówki wypłacana bezpośrednio na konto walutowe pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “magazyn Sheffield 11/2018”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 63057edec470e064

3 komentarze na “Magazynier hurtowni zabawek bez języka praca w Anglii od zaraz w Sheffield do stycznia 2018”

  1. Witam jestem włochem poszukującym pracy w anglii. Czy obejmuje mnie oferta pracy? Pozdrawiam Simone D’angelo

  2. Praca w magazynie na 2 października 2016 @ 22:06

    Witam jestem zaintersowany praca, mieszkam w scheffield mam 28 lat szybko sie ucze pracowalem w polsce przy produkcji wyrobow z plastiku

  3. Witam jestem zainteresowany pracą w waszej firmie jeśli jest możliwość podjęcia pracy to proszę o kontakt na Email : gucio189911@gmail.com

Zostaw odpowiedź do Simone