£12-14

Monter wykładzin do pracy w Anglii od zaraz na budowie – wiele lokalizacji w UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: różne
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2020 00:22

Agencja rekrutacyjna dla swoich klientów poszukuje monterów wykładzin do legalnej pracy w Anglii ma budowie. Zatrudnienie w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju dla osób z doświadczeniem.

Monter wykładzin
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy Montera wykładzin

Obowiązki:
– przygotowanie podłoża do montażu wykładziny
– montaż wykładzin
– obsługa narzędzi

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pomoc w organizacji zakwaterowania
– możliwość długotrwałej współpracy
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
– zatrudnienie na umowie angielskiej

Wymagania:
– doświadczenie w montażu wykładzin różnego typu
– samodzielność w pracy
– dokładność, precyzja, estetyka wykonania
– umiejętność obsługi narzędzi do montażu (zgrzewarki, frezarki, przycinarki itp.)
– umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych niezbędnych do wykonania montażu
– znajomość j. angielskiego (mile widziana)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu

ID ogłoszenia: 9885e3143686fbaa

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Polski HR International

Ostatnie przedmioty dodane przez Polski HR International »