£do ustalenia

Murarz – praca Anglia w budownictwie Cambridge

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridge
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 14:26

Rekrutacja do legalnej pracy w Anglii dla budowlańców w Cambridge. Oferta w budownictwie kierowana do murarzy przy wykonywaniu wszelkich prac murarskich. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Jak znaleźć legalną i dobrze płatną pracę w Anglii?
1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego Active Medica:
Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 9754
Jesteśmy już 5 lat na rynku
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków :
Wykonywanie prac murarskich na budowie
(Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku
Posiadanie karty CSCS
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Własne narzędzia oraz sprzęt ochronny
Pracowitość,
Punktualność
Niezawodność
Prawo jazdy kat.B ( mile widziane )

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: info@activemedica.eu
Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 28356531f3cbd1f9

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Active Medica
  • Zarejestrowany od: 23 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez Active Medica

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Active Medica »