£funt

Murarze bez języka do pracy w Anglii na budowie od zaraz Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.07
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 01.07.2020
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 czerwca 2019 02:06

Aktualna propozycja ciekawej pracy w Anglii na budowie od zaraz dla murarzy. Zatrudnienie w rejonie Southampton również bez znajomości języka angielskiego.

Murarze / Pracownicy budowlani

Obowiązki: Uzupełnianie materiałów budowlanych (cegły, bloczki), mieszanie zaprawy itd.

Wymagane doświadczenie w branży budowlanej oraz CSCS, PPE

Kontakt: Zadzwoń – +442381783616 lub Zarejestruj się na www.awservicesuk.co.uk 442380971048

Zatrudnimy fachowców z doświadczeniem przy murowaniu bloczków i cegieł , mamy ponad 40 budów od Southampton do Londynu.

Kandydaci muszą posiadać ważną kartę CSCS, PPE, własne narzędzia oraz min. 3 letnie doświadczenie

Oferujemy kontrakt długoterminowy, start pracy – natychmiast
Zadzwon pod +442380971048,+447940470304 lub wyslij email info@awservicesuk.co.uk lub Mozesz sie zarejestrowac na stronie www.awservicesuk.co.uk

ID ogłoszenia: 1975d11eba51ce38