£90,00 na dzień

Na budowie od zaraz Anglia praca przy wykończeniach wnętrz Londyn z językiem angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2021 00:36

Ze znajomością języka angielskiego poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii na budowie. Zatrudnienie dla budowlańców przy wykończeniach-remontach wnętrz w Londynie. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Londyn, Anglia.

Wynagrodzenie: 90,00 GBP na dzień na początek za 8 godzin pracy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało stawianie ścianek działowych, a także układanie płytek w łazience;
  • zajmowanie się stolarką wykończeniową, np. montowanie drzwi, okien, podłóg oraz listew wykończeniowych;
  • praca m.in. dla malarzy, szpachlarzy, monterów ścian karton-gips i stolarzy.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy wykonywaniu podobnych prac, które będzie poparte referencjami;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • status osiedleńca albo możliwość aplikowania o niego;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę z brytyjskim pracodawcą;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w zdobyciu statusu osiedleńca;
  • opłacenie lotów z Polski do Anglii, a także na urlopy;
  • 6 albo 12 tygodni pracy, a potem 1 albo 2 tygodnie przerwy z opcją powrotu do Polski;
  • darmowe zakwaterowanie – przeważnie są to pokoje dwuosobowe;
  • zwrot kosztów za wykonanie testów na covid-19;
  • zorganizowanie transportu do pracy, jeżeli będzie konieczny;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.amplihr.pl/aplikacja/

źródło: amplihr.pl/oferta/pracownik-wykonczenia-wnetrz-anglia/

ID ogłoszenia: 1676109650e79319