£15-16 GBP/h

Na budowie praca w Anglii od zaraz bez języka murarz Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2018 19:49

Od zaraz oferujemy pracę w Anglii dla murarzy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Southampton na budowie domków jednorodzinnych oraz osiedli mieszkaniowych. Zapewniamy bardzo dobrą stawkę godzinową.

Stanowisko: murarz-budowlaniec.

Stawka godzinowa: 15-16 GBP/h brutto.

Lokalizacja: Southampton i inne miejscowości w południowo-środkowej Anglii, w zależności od klienta.

Obowiązki na stanowisku:

  • murowanie ścian na budowach z bloczków, klinkieru, cegły;
  • obowiązki polegają na stawianiu domów jednorodzinnych oraz budowaniu bloków na osiedlach;
  • zadania są wykonywane w różnych lokalizacjach;
  • inne konieczne prace przy murowaniu ścian.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie jako murarz;
  • karta CSCS (Construction Skills Certification Scheme);
  • obuwie ochronne ze stalowymi noskami;
  • własny kask oraz kamizelka;
  • przyjazne nastawienie;
  • solidność i dokładność;
  • niezawodność;
  • punktualność;
  • preferowane osoby bez nałogów.

Kandydatom oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • stałą pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • stabilne stanowisko pracy;
  • stałe zlecenia;
  • miłą atmosferę;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
W sprawie pracy prosimy dzwonić pod numer:

07940472323

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/southampton/southampton-so15/murarz-stala-praca,ad-359447.html

ID ogłoszenia: 9115baccb068ee1a