£9,01 - 10,01 /h

Na magazynie elektroniki oferta pracy w Anglii od zaraz, Andover UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 21 października 2020 00:42

Możliwość rozpoczęcia tymczasowej pracy w Anglii z podstawowym językiem angielskim dla magazynierów. Zatrudnienie od zaraz w Andover na magazynie elektroniki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 9,01 GBP na godz. (stawka startowa na zmianie dziennej) oraz 10,01 GBP na godz. (na zmianie nocnej) – stawka zwiększy się dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe oraz dla tych, którzy zrobią szkolenia wewnętrzne.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie różnych zadań na magazynie z elektroniką.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • własny transport;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę w systemie trzyzmianowym;
  • stabilną i legalną pracę od poniedziałku do piątku;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: luke@mploystaff.com

Zgłaszać się można również pod numerem telefonu: 01264 323 041

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/stabilna-praca-w-nowym-magazynie-w-andover_i105245

ID ogłoszenia: 3535f8efaf92224e