£8,21 na godz.

Na magazynie odzieżowym od zaraz dam pracę w Anglii dla par Yorkshire UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Yorkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 00:54

Dla par oferta aktualnej od zaraz pracy w Anglii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie w Yorkshire dla magazynierów z podstawową znajomością języka przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Yorkshire.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • odbieranie ubrań, a następnie rozmieszczanie ich na magazynie;
  • wysyłka zamówień klientom;
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dbałość o szczegóły;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pozytywne nastawienie;
  • zorganizowanie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • chęć pracy na wszystkich zmianach.

Oferujemy:

  • zwrot kosztów transportu do UK, które zostanie wypłacone na konto wraz z pierwszym wynagrodzeniem;
  • średnio minimum 40 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość dodatkowego zysku w wysokości 2400 GBP jako premia za wyniki;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • wynagrodzenie w wysokości 8,21 GBP na godzinę, a po 12-stu tygodniach wynagrodzenie będzie wynosiło 8,58 GBP na godz., z kolei każda godzina ponad 40 h w tygodniu będzie płatna 150% stawki podstawowej;
  • pomoc w zaadaptowaniu się w nowym środowisku;
  • szkolenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: recruitment@solsburysolutions.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 666 636 625 (od poniedziałku do piątku: 9.00 – 17.00)

Źródło: www.solsburysolutions.com/poland

ID ogłoszenia: 1435dd421fa3d8c8