£od 23 000 na rok

Na magazynie żywności bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz Londyn 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:04

Dla magazynierów możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków od zaraz na magazynie żywności przy przygotowywaniu towarów do wysłania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 23 500 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie żywności;
  • zadaniem będzie rozładowywanie oraz załadowywanie towarów;
  • pracownik będzie przygotowywał towary do wysłania;
  • obsługiwanie klientów cash & carry.

Wymagania:

  • zaangażowane oraz sumienne wypełnianie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe albo posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • posiadanie statusu osiedleńca – settled lub pre-settled status.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin – średnio 48 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 07.00 – 16.30 albo 08.00 – 17.30), a także w co drugą sobotę w godzinach od 8.00 do 12.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail:

leszek@polishspecialities.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +44 208 684 30 59

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca

ID ogłoszenia: 839621b2e5227a24