£7,50 za 10 kg

Od kwietnia 2021 sezonowa praca Anglia bez znajomości języka zbiory szparagów, Ipswich UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ipswich
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2,5 miesiąca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:14
Od kwietnia 2021 sezonowa praca Anglia bez znajomości języka zbiory szparagów,  Ipswich UK

Gospodarstwo rolne z Ipswich szuka od kwietnia 2021 chętnych do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ipswich.

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za 10 kg.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, gdzie zadaniem będzie zbieranie szparagów zielonych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia 2021;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • transport do pracy oraz zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę w cenie około 50 GBP na tydzień;
  • zatrudnienie od kwietnia 2021;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: lukasz.asparaguskerrfarms@gmail.com

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-szparagow-anglia-praca-sezonowa-2021-w-ipswich-uk/

ID ogłoszenia: 6286006d00fcafd6