£8,00 netto/h +mieszkanie

Od lipca 2019 sezonowa praca w Anglii bez języka zbiory czereśni Salisbury UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2019 16:02

Począwszy od lipca 2019 propozycja sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach czereśni i wiśni w rejonie Salisbury UK. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców

Miejsce pracy: Salisbury

Zarobki: 8,00 euro netto/h

Liczba miejsc: 10

Start: lipiec 2019

Zadania:

Ręczny zbiór owoców czereśni na terenie sadu, również z pomocą chwytaków i drabin. Zadania wykonywane są niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

– dobre zdrowie, kondycja fizyczna

– brak problemów z nałogami

– mile widziane doświadczenie i język angielski

– nieprzemakalna odzież, obuwie

– własna pościel

Oferujemy:

– wypłata w formie tygodniówek gotówką do ręki

– możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe na miejsce

– bezpłatne zakwaterowanie w domkach letniskowych (łazienka i kuchnia dostępne w osobnych budynkach)

Dla swojego pracodawcy sadownika / rolnika posiadającego duży sad w okolicach Salisbury poszukuję Polaków chętnych do pracy przy zbiorach w sezonie 2019.

kontakt w języku polskim: peterplichta@wp.pl

ID ogłoszenia: 7705cff20a5352ff