£od 6,70 do 8,98 GBP/h

Od zaraz aktualna oferta pracy Anglii na magazynie pakowanie Walsall UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Walsall
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: natychmiast
  • Opublikowany: 15 września 2015 23:59

Pilnie poszukujemy pracowników na magazyn z przedmiotami do malowania i rzemiosła artystycznego. Anglia praca w Walsall do podjęcia od zaraz przy pakowaniu, zbieraniu zamówień, itp.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Walsall

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: w zależności od obejmowanej zmiany stawka godzinowa waha się od 6,70 do 8,98 GBP

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za różne prace magazynowe, np.: pakowanie, zbieranie zamówień, pakowanie, itp.
  • Do zadań należeć będzie również obsługiwanie systemu informatycznego.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Anglii
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • brak problemu z pracą na nocne zmiany
  • odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zarobki ustalane w zależności od obejmowanych zmian oraz stanowiska
  • pracę zmianową – zarówno dzienne jak i nocne zmiany

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości SMS na numer: 07951 467 519, w treści prosimy wpisać swoje imię i nazwisko.

Możliwość kontaktu mailowego. Zgłoszenie należy przesłać na adres: kskorupska@encoremanagedservices.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24b3ic/

ID ogłoszenia: 15955f874be4453f