£6.95-7.70 za godzinę

Od zaraz Anglia praca bez języka na magazynie zbieranie zamówień Middlewich

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Middlewich
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 maja 2016 22:14

Ciekawa oferta pracy w Anglii od zaraz dla Polaków, na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Middlewich bez znajomości języka oraz doświadczenia, w pełnym wymiarze godzinowym. Zapewniamy stabilne i legalne warunki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja pracy: Middlewich.

Stawka godzinowa: 6.95-7.70 GBP za godzinę.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień według listy;
  • załadunek oraz rozładunek towarów;
  • pilnowanie porządku na hali magazynowej;
  • zadania na bieżąco zlecane przez kierownika;
  • praca odbywa się na zmiany:

-6.00-14.00;
-14.00-22.00;
-22.00-6.00.

Wymagamy:

  • sprawności fizycznej;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka;
  • elastyczność czasowa;
  • możliwości podjęcia pracy zmianowej;
  • umiejętności logicznego myślenia;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • umowę o pracę opartą o brytyjskie zasady;
  • pracę zmianową;
  • dobre zarobki;
  • przyjazne warunki pracy;
  • miły i pomocny zespół;
  • pełny etat (40 godzin na tydzień);
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić pod numer:

07525781028 – Pani Magda.

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/14755-pracownicy-magazynowi-potrzebni-natychmiastowy-start

ID ogłoszenia: 3935742efff76993

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.