£7,20 GBP/h

Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka Hull pakowanie produktów spożywczych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2016 20:37

Pilnie zatrudnimy osoby do fabryki w Hull, bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu produktów spożywczych. Zapewniamy umowę do końca roku z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Hull.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h.

Start: ASAP.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • zatrudnienie ma charakter zmianowy;
  • pakowanie produktów spożywczych oraz przepakowywanie ich;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • marynowanie;
  • obsługa paleciaka;
  • pomoc w sprzątaniu hali produkcyjnej;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • zadania będą przydzielane przez kierownika.

Wymagania:

  • duża kultura osobista;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne podejście do zadań;
  • punktualność i niezawodność;
  • ważny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości;
  • motywacja i zapał do pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • możliwość wypracowania nadgodzin – maksymalnie 60 tygodniowo;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • dobre zarobki;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w formalnościach;
  • umowę o pracę do końca roku z możliwością przedłużenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Odpowiemy wyłącznie na niektóre aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 74857b5a355be6c1

1 odpowiedź na “Od zaraz Anglia praca bez znajomości języka Hull pakowanie produktów spożywczych”

  1. Poszukuję pilnie pracy.Od roku mieszkam w Hull pracowałam w fabrykach na liniach produkcyjnych.przy artykułach mięsnych ,wyrtwórni pieczywa oraz przy segregacji i pakowaniu ziemniaków proszę o odpowiedź 07768199817