£od 9,25 GBP/h

Od zaraz Anglia praca 2020 bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV w Brighton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Brighton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2020 03:01

Od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Anglii 2020 na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Brighton. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i zabezpieczeniu towarów na paletach do wysyłek.

Stanowisko: magazynier

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Miejsce: Brighton

Zarobki: 9,25 /h

Umowa: do końca roku

Zadania:

Kompletowanie, paletowanie sprzętu elektronicznego (telewizory, konsole, sprzęt stereo, nagłośnienie) z pomocą ręcznego skanera oraz wózka paletowego – ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym. Zamówienia zbierane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

– dyspozycyjność do końca roku 2020 (nie mamy pewności co do pracy po tym okresie)

– mile widziane osoby z doświadczeniem i znające język

– brak konfliktów z prawem i problemów z piciem lub innymi używkami

– umiejętność pracy w szybkim tempie, wytrzymałość fizyczna, uczciwość

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach w kwocie 50 GBP za tydzień

– pomoc przy wszystkich kwestiach natury formalnej

– przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera na miejscu

– do końca roku warunki zatrudnienia pozostają bez zmian

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “RTV Brighton 06/2020”

greatjob@fastmail.uk

ID ogłoszenia: 7245ecda50c60ca7