£450 na tydzień

Od zaraz Anglia praca dla kierowcy kat.B w firmie kurierskiej Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 października 2019 01:19

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii jako kierowca kat.B. Zatrudnienie 2019 dla firmy kurierskiej z Londynu. Ogłoszenie przy dostarczaniu paczek z minimum komunikatywną znajomością języka.

Stanowisko: kierowca kat. B;

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 450 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca na stanowisku kierowcy kat. B dla firmy kurierskiej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy, jako kierowca;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • skończone minimum 25 lat;
  • posiadanie angielskiego prawa jazdy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • motywacja i chęci do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • legalną i stabilną pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń w postaci SMS-a wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska, wieku oraz dzielnicy, w której obecnie mieszka się na numer: 07576669009-Patryk.

Źródło: http://www.praca4u.net/kurier-londyn-id1192847.html

ID ogłoszenia: 6395daa04f1b0011