£7,20/h

Od zaraz Anglia praca pakowanie odzieży z podstawowym językiem Grays

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Grays
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2017 19:01

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Grays dla Polaków z podstawową znajomością języka przy pakowaniu odzieży. Ogłoszenie pracy w Anglii w firmie produkcyjnej od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz ubrań
Lokalizacja: Grays, Essex, Anglia
Pensja: 7,20 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się pakowaniem ubrań
  • zadania wykonywane będą w zakładzie produkcyjnym
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Oczekiwania:

  • posiadanie i możliwość zabrania ze sobą kamizelki oraz butów ochronnych
  • znajomość języka angielskie przynajmniej na poziomie podstawowym
  • preferujemy zgłoszenia głównie od osób zamieszkałych w okolicy Grays
  • szybkość we wdrażaniu się na stanowisko

Zapewniamy:

  • pracę na stałe dla osób zamieszkałych niedaleko Grays
  • dobre zarobki, na początek stawkę w wysokości 7,20 GBP na godzinę
  • nieskomplikowaną pracę, również dla osób bez doświadczenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 01322448898

Lub poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 913587045f0cec40

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.