£240 GBP/tydzień

Od zaraz Anglia praca fizyczna jako pracownik wesołego miasteczka Durham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Durham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada 2015
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 września 2015 04:24

Pilnie poszukujemy pracowników do wesołego miasteczka w mieście Durham. Oferta pracy w Anglii od zaraz jako operator karuzeli przy kontroli przejażdżek oraz demontażu i montażu karuzel w nowym miejscu.

Stanowisko: Pracownik wesołego miasteczka

Miejsce pracy: Durham, Anglia

Termin: praca od zaraz do listopada 2015

Wynagrodzenie: 240 GBP/tydzień – pracownik otrzymuje raz w tygodniu 210 GBP na kontro, 30 GBP jest z każdego tygodnia jest sumowane i wypłacane pod koniec kontraktu

Zadania:

  • Praca na stanowisku operatora karuzel będzie polegała na obsłudze maszyn oraz kontrolowaniu przejażdżek.
  • Osoba zatrudniona w każdy weekend demontuje karuzele a następnie zajmuje się montażem w innej miejscowości.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • odpowiedzialność
  • ze względu na specyfikę pracy preferujemy zgłoszenia od panów
  • znajomość języka na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kat.B
  • miła aparycja i pozytywne nastawienie
  • optymizm
  • schludność
  • dbanie o higienę osobistą
  • elastyczność godzinowa
  • wytrzymałość fizyczna
  • dokładność

Oferujemy:

  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania – koszty w wysokości 40 GBP tygodniowo pokrywane są przez pracodawcę
  • zatrudnienie od zaraz
  • dodatki za wydajność i efektywność

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o aplikację poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 73455e4f29191f10