£7,50/h brutto

Od zaraz Anglia praca fizyczna w pralni z podstawowym językiem w Southall

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2018 00:03

Ogłoszenie zatrudnienia w zachodnim Londynie dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Możliwa jest od zaraz fizyczna praca w Anglii przy obsłudze pralni.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w pralni na różnych stanowiskach
  • zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn, pakowanie zamówień, załadunek oraz rozładunek rzeczy

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z zamieszkaniem niedaleko pralni
  • pełna dyspozycyjność i elastyczność
  • dobre nastawienie
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość

Oferujemy:

  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pracę w Anglii od zaraz
  • prawo do płatnego urlopu
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pracę w stałych godzinach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

7921010081

Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 pod adresem:

Staffing Match

1st floor,bradleys business centre

Central Way, Feltham, TW14 0XQ

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1118502

ID ogłoszenia: 3165ab563ac411a9