£do uzgodnienia

Od zaraz Anglia praca kierowca kat.B bez znajomości języka kurier DPD Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2022 00:04

Propozycja podjęcia pracy w Anglii bez znajomości języka dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Southampton od zaraz jako kurier DPD, gdzie zadaniem będzie rozwożenie przesyłek.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier DPD.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy jako kurier DPD;
  • zadaniem będzie rozwożenie paczek.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy od przynajmniej dwóch lat;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • własna działalność albo gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • vana, strój służbowy oraz kartę paliwową;
  • pracę dla kuriera z doświadczenie oraz bez doświadczenia;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • stałą trasę;
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz możliwe weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

peetwosquare@gmail.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 07412454218

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-kierowce-na-stanowisko-kurier-dla-dpd-hedge-end-eastleigh-i-wimborne_i111125

ID ogłoszenia: 5376256ffc492dbf