£9 na godz.

Od zaraz Anglia praca na magazynie artykułów biurowych Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 marca 2019 05:26

Na magazynie z artykułami biurowymi potrzebne osoby do pracy w Anglii 2019. Ogłoszenie aktualne od zaraz w Londynie przy kompletowaniu zamówień. Pracodawca zapewnia atrakcyjną stawkę godzinową oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie z artykułami biurowymi na zmianie nocnej w godzinach od 23.00 do 07.00, a polega na sortowaniu paczek, układaniu listy ich rozwozu dla kierowców, a także pomaganie kierowcom przy załadowywaniu.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym albo komunikatywnym;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • wypłaty jeden raz w tygodniu;
  • atrakcyjną stawkę finansową ;
  • solidnego i rzetelnego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+44 1442249877.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1204230

ID ogłoszenia: 4265c86845c79801