£6,70-8,78 GBP za tydzień

Od zaraz Anglia praca na magazynie w IKEA przy zbieraniu zamówień Corby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 listopada
  • Opublikowany: 10 października 2015 01:04

Firma IKEA szuka magazynierów do pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Zatrudnienie dla Polaków w systemie zmianowym już od zaraz.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Corby
Wynagrodzenie: 6,70-8,78 GBP za tydzień
Start: od zaraz (01.11.2015)
Liczba stanowisk: 85

Zadania:
– należy porządkować paczki na magazynie według ustalonego systemu
– pakowanie produktów
– zbieranie zamówień
– składanie części meblowych
– wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na listopad
– zdolność do pracy zmianowej
– szybkość, zaradność, samodzielność
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad wewnętrznych
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– należy wykonywać zadania na najwyższym poziomie
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy już 1 listopada
– pracę zmianową w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6
– przez pierwsze 3 miesiące oferujemy stawkę w wysokości 6,70 GBP
– po przepracowaniu 13 tygodni zapewniamy pełny kontrakt ze stawką godzinową wynoszącą 8,78 GBP
– szkolenia wprowadzające
– zatrudnienie dla 85 pracowników

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na maila: alicja@alliance-personnel.com bądź kontakt telefoniczny.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24d0gk/

ID ogłoszenia: 7935618394d81363