£9,25 GBP/h brutto

Od zaraz Anglia praca na magazynie z zabawkami bez języka w Liverpool UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:49

Hurtownia zabawek z Liverpool UK poszukuje od zaraz komisjonerów do podjęcia pracy w Anglii na magazynie. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Liverpool

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 9,25 GBP/h brutto + premia 400 GBP na zakończenie kontraktu

Zadania:

– rozładunek towaru na magazynie
– zbieranie, kompletowanie zamówień dla klientów
– aktualizacja stanów magazynowych w systemie komputerowym
– pakowaniu towaru do wysyłki i wydawanie kurierom
– liczenie towaru
– utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Wymagania:

– doświadczenie nabyte na magazynie
– umiejętność liczenia, logicznego myślenia
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak nałogów tytoniowych
– zaświadczenie o niekaralności
– mile wdziane uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– legalne zatrudnienia za pośrednictwem agencji do końca czerwca 2019
– nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za rekrutację, przygotowanie dokumentów itp.
– proponujemy możliwość odpłatnego zakwaterowanie oddalonego o zaledwie 3 km od zakładu pracy (koszt 55 GBP/ tyg.)
– pomagamy przy stawianiu pierwszych kroków w UK w tym przy sprawach formalnych i mieszkaniowych
– oferujemy możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe do Liverpoolu
– koszt zakwaterowania potrącany jest z wypłaty (nie ma potrzeby wpłacania żadnych zaliczek)
– wynagrodzenie pracownika wypłacamy terminowo w systemie tygodniowym na konto walutowe

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem:

hurtownia zabawek Liverpool 2019

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 8655c3e7b40ce94a