£do uzgodnienia

Od zaraz Anglia praca pokojówka w hotelu Tintagel przy sprzątaniu pokoi gościnnych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Tintagel
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2020 00:05

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie w Tintagel dla pokojówki z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Tintagel.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najważniejszym zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokoi, a także praca na innych stanowiskach.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na dłuższy czas;
  • umiejętn0ść wykazania się lojalnością wobec pracodawcy;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na dłużej;
  • możliwość rozwijania się i awansowania;
  • około 48 godzin pracy w tygodniu, ale też można wypracować większą ilość godzin w tygodniu;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 54,70 GBP.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w hotelu jako pokojówka proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:  info@aajrecruitment.co.uk

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-934303.php

ID ogłoszenia: 6705f2aa8c4c04ae