£7,30 brutto

Od zaraz Anglia praca przy pakowaniu ciastek na produkcji dla par Londyn 2015

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2015 02:48

Fabryka cukiernicza z Londynu zatrudni od zaraz 2 pary pakowaczy do pracy w Anglii przy produkcji kruchych ciasteczek. Aktualne oferta 2015 na trzy miesiące dla pracowników z doświadczeniem oraz minimum podstawową znajomością angielskiego.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,30 funtów za godzinę
Liczba miejsc: 4 (rekrutacja uzupełniająca)
Start: od zaraz
Umowa: na czas określony – 3 miesiące

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciasteczek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencja pośrednictwa
– płatne zakwaterowanie na miejscu 90 GBP/tyg. (potrącane z wypłaty)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja ciastek Londyn 02/2015”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 92654d0249da462d

10 komentarzy na “Od zaraz Anglia praca przy pakowaniu ciastek na produkcji dla par Londyn 2015”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą. Spełniam wymagania. Joanna Wilczek t. 07594817586

  2. witam ,jestem zainteresowany oferta,07436845300

  3. Witam, wraz z moim kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Waszą ofertą pracy.
    Obaj mamy po 20lat ( ukończone ). Prosiłbym bardzo o kontakt: 664 290 226. Można dzwonic o każdej porze. Pozdrawiam.

  4. Krystian na 5 lutego 2015 @ 05:32

    Witam jestem zainteresowany oferta . Markiewicz Krystian tel 690-249-051

  5. Patryk_Paweł na 8 lutego 2015 @ 13:25

    Witam, jestem z kolegą bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy. Możemy podjąć się pracy od zaraz. Tel. 887 052 534. Pozdrawiamy.

  6. Wraz z kolega jesteśmy zainteresowani Panską ofertą pracy. Mamy po 21 lat jesteśmy sprawni fizycznie, nie mamy problemów z pracą w zespole. Zależy nam na pracy dlugoterminowej. Jesteśmy chętni pracować od zaraz. Nie mamy żadnych nałogów oraz nie byliśmy nigdy karani. Bardzo zależy nam na tej pracy dlatego jesteśmy w stanie dać z siebie wszystko aby sie udało ! W razie jakich kolwiek pytań proszę o kontakt drogą tel : 07564946191 lub mailowa : maciekkuku@gmail.com regemen1@gmail.com
    Pozdrawiam !

    MIESZKAMY W LONDYNIE

  7. Katarzyna na 9 lutego 2015 @ 15:39

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Znam bardzo dobrze język angielski. Przesłałam swoje CV na emaila.
    Pozdrawiam

  8. Agnieszka na 9 lutego 2015 @ 18:27

    Witam, jestem zainteresowana wraz z mężem ofertą.

  9. Jestem zainteresowana .Proszę o kontakt.

  10. MALZENSTWO na 10 lutego 2015 @ 13:22

    WRAZ Z ZONA JESTESMY ZAINTERESOWANI TA PRACA,JA MAM 34 LATA ZONA 33.NUMER DO KONTAKTU 515-10-50-40