£7,50/h brutto

Od zaraz Anglia praca w gastronomii jako pomoc kuchenna Bromley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bromley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2018 01:12

Gastronomia – możliwość podjęcia pracy w Anglii na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz zatrudnimy chętnie osoby w hotelu z Bromley na okres minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Bromley, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hotelu na stanowisku pomocy kuchennej
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o odpowiednie zaopatrzenie oraz rozładunek towaru na kuchni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przenoszeniem brudnych naczyń na zmywak oraz pracami porządkowymi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do wyjazdu na co najmniej pół roku

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • niedrogie zamieszkanie blisko pracy w pokoju dla 2 osób za 45 GBP tygodniowo
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • przyjazną atmosferę
  • bezpłatne wyżywienie na miejscu
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 1865a78bc94e32b5