£min. 230 netto/tydz.

Od zaraz Anglia praca w Londynie na produkcji serów z podstawowym językiem angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 21 października 2020 00:47

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii na produkcji serów śródziemnomorskich. Zatrudnienie w Londynie dla pracowników produkcji z podstawowym językiem angielskim (minimum).

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: min. 230 GBP netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w niewielkim przedsiębiorstwie, gdzie zadaniem będzie wykonywanie zadań przy produkcji i dystrybucji serów śródziemnomorskich.

Wymagania:

  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • punktualność;
  • rzetelne wypełnianie zadań;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (w piątki pracę przez pół dnia);
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przyjazny zespół współpracowników
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV w języku angielskim na adres e-mail:

adrianna@milkys.co.uk albo pod numerem telefonu: 02084596276

Źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 9565f8eee8d5a364