£8,20 + zakwaterowanie i posiłek

Od zaraz bez języka dam pracę w Anglii jako żywa maskotka – Oxford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do świąt
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 19:35
  • Wygasa: 2 dni, 19 godzin

Od zaraz potrzebne 3 osoby do tymczasowej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka w Oxford UK jako żywa maskotka przy akcjach promocyjnych w centrum handlowym.

Stanowisko: żywa maskotka

Miejsce pracy: Oxford

Liczba miejsc: 3

Start: od zaraz

Umowa: do świąt

Zarobki: 8,20 GBP/h brutto + zakwaterowanie i posiłek w ciągu dnia

Zadania:

Zadanie pracownika będzie uczestniczenie w akcjach promocyjnych sklepów na terenie centrum handlowego w Oxford UK w charakterze tzw. „żywej maskotki”.  Ponadto pozowanie do zdjęć z dziećmi, rozdawanie ulotek, gadżetów reklamowych itp. Nie jest konieczne nawiązywanie konwersacji z klientami galerii.

Wymagania:

- dyspozycyjność w podanym okresie i gotowość do wyjazdu od zaraz

- wzrost w przedziale 1,60 – 1,85 m

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- pozytywne nastawienie do świata

- wytrzymałość na wysoką temperaturę (w przebraniu zwykle jest gorąco)

Oferujemy:

- bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach

- zapewniony dojazd do miejsca pracy na terenie Oxfordu bezpłatnie

- voucher na ciepły posiłek w ciągu każdego dnia pracy do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie galerii

- możliwość otrzymania zaliczki po 2 pierwszych dniach pracy

- regularne wypłaty w systemie tygodniowym bezpośrednio na konto walutowe pracownika (można takie założyć w polskim banku)

Oferta skierowana zarówno do osób z Polski oraz przebywających obecnie w Wielkiej Brytanii. Pracodawca nie zapewnia transportu z Polski do Anglii.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „żywa maskotka Oxford 2017″

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 3975a077721e15db

1 odpowiedź na “Od zaraz bez języka dam pracę w Anglii jako żywa maskotka – Oxford UK”

  1. 44 7438929149 prosze o kontakt tel.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.