£6,70 GBP/h

Od zaraz bez języka praca w Anglii na farmie przy drzewkach Crewe 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Crewe
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 grudnia 2015 17:35

Dam od zaraz fizyczną pracę w Anglii na rok 2016 dla 20 pracowników sezonowych. Oferta z Crewe gdzie znajduje się farma drzewek, które należy pielęgnować i ścinać. Rozpoczęcie już 4 stycznia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Crewe
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 20

Zadania:
Praca odbywa się w różnych warunkach pogodowy i polega na pielęgnowaniu drzewek (obcinanie, sadzenie, wyrywanie sadzonek, plewienie, pakowani, opryski)

Wymagania:
– samodzielne znalezienie zakwaterowania
– zdolność do podjęcia pracy fizycznej
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zmotywowanie oraz silna wola
– posiadanie ważnego dowodu bądź paszportu oraz konta w banku
– należy potwierdzić swoje zameldowanie
– wyrobienie insurance number

Oferujemy:
– legalną pracę od 4 stycznia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– w tygodniu osoby które przepracują ponad 39 godzin dostaną wyższą stawkę godzinową 10,05 GBP
– bonusy za pracowanie ponad normę
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:45-16:30
– przyjazd własnym samochodem jest konieczny ze względu na trudny dojazd do farmy
– w razie konieczności organizujemy zorganizowane przejazdy z Telford i Crewe.

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV należy przesyłać na maila: krzysztof.kutolowski@ethero.co.uk bądź zadzwonić pod numer: 07476 923316

Źródło:
www.ethero.co.uk

ID ogłoszenia: 644568550540fca3