£od 7,50/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka przy sortowaniu odpadów Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:36

Proponujemy możliwość zatrudnienia w sortowni z Londynu dla pracowników z podstawową znajomością języka. Od zaraz praca w Anglii przy sortowaniu odpadów na linii.

Stanowisko: pracownik fizyczny, sortowacz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 7,50 GBP za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sortowaniu odpadów przy taśmie
  • zadaniem pracownika będzie segregowanie śmieci z określonych materiałów (plastik, papier, itp.)
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • brak spóźnień
  • gotowość do poddania się testom na narkotyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • zaangażowanie i staranność
  • dokładne wykonywanie zadań
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • szansę otrzymania awansu
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • szkolenia dla pracowników
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Aplikować należy wysyłając zgłoszenie na adres:

kzukowski@smartsolutions.co.uk

Można również dzwonić pod numer: 07580149439

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1132716

ID ogłoszenia: 71459cffff81a2d4