£8,72 - 12,30 /h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii przy recyklingu bez znajomości języka Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2020 00:03

Przy recyklingu – sortowaniu odpadów potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Luton bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z dobrą kondycją.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,72 GBP na godz., a przy nadgodzinach 12,30 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy sortowaniu odpadów wtórnych (papier, plastik itp.) – recyklingu.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • wytrzymałość na warunki pracy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach od 6:00 do 15:00;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin do godziny 17:00;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidnego pracodawcę;
  • legalną pracę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy recyklingu, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 07961573940

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/luton/luton-lu4/praca-od-zaraz-luton-recycling-operative,ad-423462.html

ID ogłoszenia: 9755f2ab05d9ed08