£11,00 na godz.

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 stycznia 2022 00:02

Przy sortowaniu paczek poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Southampton z językiem angielskim, gdzie zadaniem będzie też rozładowywanie ciężarówek i skanowanie przesyłek.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 11,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie przy sortowaniu oraz skanowaniu paczek;
  • zadaniem będzie również rozładowywanie ciężarówek.

Wymagania:

  • buty ochronne;
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • trening;
  • zatrudnienie na zmianie nocnej (niedziela od 03.00 do 10.00 oraz poniedziałek – piątek w godzinach 23.00 – 08.00);
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

07436141510 – Iweta

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sortowanie-paczek_i110486

ID ogłoszenia: 98761dda1f91e27a