£do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka dla kierowcy kat.B Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: natychmiast
  • Opublikowany: 22 października 2014 01:26

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii w charakterze kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Manchesterze bez znajomości języka od zaraz. Do zadań należeć będzie przewożenie towaru.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Manchester

Zarobki: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Zadaniem będzie przewożenie materiałów/towarów na różnych trasach w Anglii.
  • Do zadań należeć będą również prace fizyczne przy rozładunku i załadunku.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dużych
  • mile widziane referencje
  • dobra orientacja w terenie
  • atutem będzie posiadanie działalności gospodarczej – Gewerbe
  • własny samochód – Van będzie dodatkowym atutem w trakcie rekrutacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • uczciwe warunki pracy
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: balticapatriot@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nmed/

ID ogłoszenia: 5935446dd0ca5a54

7 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka dla kierowcy kat.B Manchester”

  1. Witam, jestem zainteresowany obecnie pracuję w Polsce jako kierowca busa

  2. Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy jako kierowca obecnie mieszkam w Barnsley wrazie czego proszę o kontakt 07518 913848 , niestety nie posiadam wlasnego busa

  3. Doświadczony kierowca(12 lat w zawodzie)B,C,D praca transport +rozładunek(w Polsce).Energiczny,pracowity,uczciwy.Szukam pracy na stałe.tel504137631

  4. Witam. Jestem zainteresowany panstwa oferta. Mam doswiadczenie kat.b zero mandatow jak i punktow. Pozd.

  5. Witam jestem zainteresowany pracą aktualnie mieszkam w Wisbech. Jestem młodym pełnym energii osobą mój nr 07704550208

  6. Witam od 7 lat moja praca w Polsce polegała na prowadzeniu samochodów i wózków widłowych.Przed przyjazdem do UK pracowałem u podwykonawcy firmy GLS . Samochody którymi jeździłem to np.Mercedes Sprinter maxi, Peugeot Boxer, VW T4 ,VW Caravelle ,IVECO. Znam się również na mechanice pojazdowej,lakiernictwie i wulkanizacji ponieważ mój ostatni pracodawca prowadził też firmę tuningową .Jestem 25 letnią dyspozycyjną osobą.Jestem w stanie z dnia na dzień przeprowadzić się na drugi koniec Anglii. Mój numer telefonu i kopię tej wiadomości przesyłam na wyżej podanego e maila tj. “balticapatriot@gmail.com” Pozdrawiam! p.s. mam przyzwolenie od mojego poprzedniego pracodawcy na podanie w razie potrzeby numeru do niego

  7. Marek Walkowiak na 10 czerwca 2015 @ 12:15

    Witam,

    36latek z Polski, wykszałcenie wyzsze magisterskie, angielski, posiadajacy orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – na stałe, prawo jazdy kat. B – podejmie pracę jako kierowca.
    Jestem w pełni dyspozycyjny i zainteresowany podjęciem pracy OD ZARAZ!!! Jestem gotów zamieszkać za granicą.

    Pozdrawiam
    Marek
    tel. /48/ 533 849 761