£7,60 do 8,75/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka na magazynie z odzieżą dla par i grup Burnley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Burnley
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 20:29

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na magazynie hurtowni odzieżowej. Oferta dla par i grup aktualna od zaraz z Burnley UK. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Burnley , Anglia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości od 7,50 do 8,75 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac magazynowych w hurtowni odzieżowej

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • niewymagana znajomość języka angielskiego – aczkolwiek osoby z językiem są mile widziane
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • praca przynajmniej w wymiarze 43 godzin na tydzień – praca nawet do 60 godzin tygodniowo
  • zatrudnienie również dla grup i par
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • regularne wypłacanie pensji raz na tydzień w wysokości od 225 do 500 funtów
  • zdobywanie nowych doświadczeń
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gruntowne przeszkolenie – trening
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • płatny urlop

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem SMS na numer:

  • 00447779 984524 (Aga)

Wiadomość musi brzmieć następująco : IMIĘ + NAZWISKO + BurnleyF

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/burnley-bb10/praca-w-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-rowniez-w-parach-grupach,ad-323345.html

ID ogłoszenia: 6855a11b1b7c9278