£8,85 - 13,28/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka pakowanie koszy prezentowych Shaftesbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shaftesbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2020
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2020 00:05

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Shaftesbury przy pakowaniu świątecznych koszy prezentowych. Pracodawca zapewnia bonus lojalnościowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Shaftesbury.

Wynagrodzenie: 8,85 – 13,25 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał produkty oraz pakował je do koszyków prezentowych, a także przyklejał naklejki i wiązał wstążki ozdobne na koszykach;
  • zadaniem będzie też zawijanie produktów w folię bąbelkową, układanie ich na palecie i transportowanie tych palet na wózku;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozpakowywanie koszyków prezentowych.

Wymagania:

  • własny transport u osób, które nie są z Shaftesbury;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 – 17:30;
  • możliwość otrzymania bonusu lojalnościowego;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • bezpłatny parking oraz kawa i herbata;
  • zatrudnienie od zaraz do grudnia 2020.

Aplikacja:

Zgłoszeń prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 07889 424 517

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/poszukujemy-pracownikow-do-pakowania-koszykow-prezentowych-shaftesbury_i104490

ID ogłoszenia: 4525f3d2b82ef722