£od 11,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka sprzątanie i dezynfekcja samolotów na lotnisku w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłuzej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2022 00:16

Lotnisko z Londynu poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Anglii przy sprzątaniu oraz dezynfekcji samolotów. Ogłoszenie bez znajomości języka jest dostępne. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników – odpłatnie.

Miejsce: Londyn

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zarobki: 11,50 GBP/h brutto

Umowa: docelowo stała z 3-miesięcznym okresem próbnym

Zadania:

Kompleksowe sprzątanie statków powietrznych między lotami oraz po przeglądach. Do zadań zalicza się odkurzanie wykładziny, foteli, dezynfekcja el. plastikowych, sprzątanie i odkażanie toalet. Obecnie w związku z panującą pandemią wirusa dezynfekowane są całe przedziały pasażerskie oraz luki bagażowe.

Wymagania:

– chęć do ciężkiej pracy

– podstawowa znajomość języka (mile widziana)

– zaświadczenie o niekaralności

– preferowane osoby z doświadczeniem w sprzątaniu

Oferujemy:

– docelowo stałe zatrudnienie po okresie próbnym (3 miesiące)

– atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe i okolicznościowe

– możliwość skorzystania z zakwaterowania agencji w kwocie 70 GBP/tyg za pokój jednoosobowy lub 50 GBP/tyg za pokój 2-osobowy

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem „Dezynfekcja Lotnisko Londyn 09/2022”

greatjob@fastmail.co.uk

ID ogłoszenia: 48663053f977a237