£10,90 na godz.

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka magazyn sieci sklepów Tesco Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2022 00:05

Dla dyspozycyjnych magazynierów możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie w Southampton bez znajomości języka na magazynie sieci sklepów Tesco przy pikowaniu produktów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,90 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na popołudniowych zmianach;
  • praca na magazynie sieci sklepów Tesco;
  • zadaniem będzie pikowanie produktów;
  • praca na dwóch halach – na jednej panuje temperatura +1 stopień Celsjusza, a na drugiej +12 stopni.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie 10,90 GBP na godz., a w weekendy 13,63 GBP na godz. + stawka za nadgodziny do 19,08 GBP na godz.;
  • pracę przez 3 dni w tygodniu oraz oba dni weekendowe – najczęściej praca jest w godzinach od 23.45 do 07.45.

Aplikacja:

Osoby chcące podjąć pracę w Anglii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

jakub.szczupalkiewicz@staffline.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07971725843

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/picker-packer-magazyn-tesco-dc-southampton-nursling_i111329

ID ogłoszenia: 866256fc829bd6e