£28700 - 30200 na rok

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2023 00:06

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii dla dyspozycyjnych magazynierów. Zatrudnienie w Londynie od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Pracodawca oferuje pełny etat.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 28 700 – 30 200 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz pakowanie i wysyłanie zamówień;
  • sprawdzanie stanu magazynu;
  • przygotowywanie części do sprzedaży;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie ogólnych prac biurowych.

Wymagania:

  • entuzjazm;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • płatny dzień próbny;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dostęp do nielimitowanej ilości kawy;
  • pracę w godzinach 07:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku i w co drugą sobotę (06:00 – 13:00) z opcją pracy w każdą sobotę.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: Job@GlobalParts.co.uk lub można dzwonić pod numer: 07894344801

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 836644970c464d0e