£8,50 + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy, Coventry

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 19:20

Od zaraz w Coventry możliwe zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy. Legalna praca w Anglii bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Coventry, Anglia

Wynagrodzenie: 8,50 brutto

Liczba wakatów: 3

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca na magazynie firmy dystrybucyjnej przy pakowaniu słodyczy, zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • otwartość, komunikatywność, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie ze stołówką
  • przyjazną atmosferę
  • praca w międzynarodowym zespole (głównie osoby ze wschodniej europy)
  • pomoc przy wszystkich formalnościach

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Coventry 01/2018.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 2335a51a05d076b6

8 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy, Coventry”

  1. Anna Raducka na 7 stycznia 2018 @ 22:55

    Jestem zainteresowana oferta pracy. Moj kontakt telefoniczny +48 692-716-528 Zgory bardzo dziekuje.

  2. Małgorzata na 11 stycznia 2018 @ 01:00

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt mailowy w celu wysłania cv.

  3. W sprawie pracy. na 14 stycznia 2018 @ 11:08

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą proszę o informację czy Oferta jest aktualna i jak wygląda dojazd do Waszej Firmy. Czy jest zorganizowany jako kolejek transport z Polski do Angli?

  4. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt.
    Pozdrawiam.

  5. Latusek Jakub na 15 stycznia 2018 @ 10:47

    Witam mieszkamy w Coventry i jestesmy zainteresowani pracą u Państwa jest nas trzech męrzczyzn prosze o kontakt 694 000 319

  6. Prosze o kontakt. Jestem zainteresowany. +48 514 557 276

  7. Witam!
    Wraz z dziewczyną jestesmy ainteresowani Wasza oferta pracy. Prosimy o kontakt. Z góry dziękujemy.

  8. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą moim atutem jest doświadzczenie pracowałam przy pakowaniu jabłek prosze o kontakt na numer *48 733311379

Zostaw odpowiedź do Anna Raducka