£7,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka sortowanie odzieży Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:28

Oferujemy fizyczną pracę w Anglii pod zaraz przy sortowaniu odzieży. Propozycja zatrudnienia w sortowni z Londynu dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik Sortowni odzieży – kobiety i mężczyźni

Miejsce pracy: wschodni Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sortowni
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie i segregacja odzieży używanej

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na stałe w Anglii
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • zręczność
  • zamieszkanie w Londynie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych i potrzebnych dokumentów
  • prawo do płatnego urlopu w wymiarze 28 dni
  • stałą pracę bez znajomości języka angielskiego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

work@emplink.co.uk

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+44 7828980506

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1153284

ID ogłoszenia: 2955a78c40be0c0e

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka sortowanie odzieży Londyn”

  1. Witam

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od 19 marca. Nr kontaktowy- 798 849 189.

    Pozdrawiam

    Justyna Czarnowska

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Rzebywam w Londynie

  3. Dzień dobry w raz z moim kolegą szukamy pracy w uk pracowaliśmy już na podobnym stanowisku jeśli praca jest aktułalna proszę o kontakt z góry dziękuję Paweł