£90 - 110 na dzień

Od zaraz dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B jako kurier DPD Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 grudnia 2019 01:00

Dla pracodawcy z Southampton poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii jako kierowca kat.B – kurier. Zatrudnienie dla Polaków w firmie DPD przy rozwożeniu paczek do odbiorców.

Stanowisko: kierowca kat. B jako kurier DPD.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 90 – 110 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca kat. B na stanowisku kuriera DPD.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu Vana;
  • wiek od 25 do 40 lat;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy od przynajmniej dwóch lat;
  • prawo jazdy UK albo gotowość do jego wymiany;
  • na koncie maksymalnie 6 punktów karnych;
  • self-emplouyed albo chęć jego założenia (pracodawca zapewnia tutaj pomoc);
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewniony Van, strój służbowy, paliwo;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • stałą trasę;
  • brak kosztów po stronie pracownika;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • osoby chętne będą mogły również pracować w weekendy.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: peetwosquare@gmail.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-2-och-kierowcow-na-nowe-trasy-jako-kurier-dla-dpd_i99753

ID ogłoszenia: 7265ddae134dead1