£do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B – kuriera DPD Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 16:54

Ciekawa oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B jako kurier w firmie DPD. Zatrudnienie w Southampton możliwe do podjęcia od zaraz z atrakcyjnymi warunkami finansowymi i bardzo dobrą umową.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier DPD.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie rozwożenie przesyłek dla klientów.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest wiek minimum 25 lat;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • angielskie prawo jazdy;
  • posiadanie maksymalnie 6 punktów karnych;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bez nałogów;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • self-employed albo gotowość do jego założenia (pomoc).

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • samochód van, paliwo, uniform;
  • szkolenie;
  • brak kosztów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane tym ogłoszenie z ofertą pracy proszone są o kontakt pod adresem e-mail:

peetwosquare@gmail.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-do-pracy-osobe-na-stanowisko-kurier-dla-dpd_i93653

ID ogłoszenia: 2735cac9d0b9c214