£8,50 brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii dla par w sklepie bez języka przy wykładaniu towarów Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca maja 2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 07:46

Dla par możliwość podjęcia od zaraz ciekawej pracy w Anglii w sklepie z Liverpool’u przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 4 (2 pary)

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski niewymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie w miejscu pracy grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 40 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 03/18”

emial: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 265a6e0af380abf

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii dla par w sklepie bez języka przy wykładaniu towarów Liverpool”

  1. Podejme prace od zaraz

  2. Podejmę pracę od zaraz z moim narzeczonym

  3. Witam

    Zgłaszam gotowość podjęcia pracy od 19 marca. Mój numer kontaktowy-798 849 189

    Pozdrawiam

  4. Podejmiemy pracę z moim partnerem od
    zaraz. Proszę o odpowiedź na email.